Voetbalvrienden,

Zaterdag 24 juni is de jaarlijkse seizoensafsluiting. Samen met alle leden, vrijwilligers en belangstellenden willen we het seizoen feestelijk afsluiten.


PROGRAMMA

ZESKAMP - Jeugd JO-13 t/m mini’s
De jeugd activiteiten commissie (JAC) organiseert voor de mini's, F, E en D pupillen weer een fantastische zeskamp! De aanmeldingen verlopen via de leider van het team. De zeskamp start om 13:30 uur.

Daarnaast is het JAC nog op zoek naar vrijwilligers. Geef je daarom nu al op als vrijwilliger via activiteiten_jeugd@svbedum.nl en laten wij er met elkaar een super leuke middag van maken voor onze kinderen.


HUTSPOTTOERNOOI – Senioren, jeugd t/m JO-15 en futsalteams
Voor alle senioren, jeugd t/m JO-15 en futsalteams organiseert de activiteitencommissie (AC) het bekende ‘Hutspottoernooi’. Tijdens het toernooi worden de spelers van alle teams gemixt om te strijden voor titel!  Om 13:30 uur klinkt het startsignaal. Wees op tijd om te zien in welk team je bent ingedeeld.

Het toernooi kun je afsluiten met een lekkere barbecue, drankje en hopelijk een warm zonnetje! Spelers kunnen zich , voor het toernooi en barbecue, aanmelden bij de leider van hun team middels het ‘Aanmeldingsformulier TEAMS’. Ook vegetariërs kunnen mee eten. Geef dit even aan op het formulier.

Het formulier graag voor zaterdag 10 juni inleveren aan de Wilhelminalaan 33 te Bedum.


BARBECUE – Alle leden, vrijwilligers en belangstellenden
Rond 18:00 uur is de barbecue warm. Onder het genot van een lekker zonnetje, drankje en muziek kun je deelnemen aan de barbecue. Je kunt jezelf en anderen aanmelden door het ‘Aanmeldingsformulier LEDEN’ in te vullen en voor zaterdag 10 juni in te leveren aan de Wilhelminalaan 33 in Bedum.

De barbecue kost €8,00 per persoon. Het is ook mogelijk om voor een vegetarische barbecue te kiezen!

 

Meld je snel aan en tot dan!


Met sportieve groet,

AC en JAC

Aanmeldingsformulier LEDEN

Aanmeldingsformulier TEAMS

 

Geplaatst op: 2017-05-10 14:41:03
Deel deze pagina:
 

Recente nieuwsberichten

Grote Clubactie 2017

Grote Clubactie 2017 Het is weer zover!! Ook in 2017 doet SV Bedum natuurlijk weer mee met de Grote Clubactie. De loten zullen verkocht gaan worden door de spelers van JO8 tot en met de JO/MO-15 teams. De opbrengst komt zoals ook in de voorgaande jaren geheel ten goede aan de jeugdafdeling van SV Bedum. Vorig jaar zijn er aardig wat loten door onze jeugdleden verkocht! Dit jaar willen we proberen om de onze club aan een nog mooiere opbrengst te helpen. Om onze jeugdleden te stimuleren hun beste beentje voor de club voor te zetten willen we de jeugdleden belonen voor het verkopen van de loten. Voor elke 10 verkochte loten ontvangt de verkoper een bonus van EUR 2,50 van SV Bedum! Dat is een lekkere kans om op een eenvoudige manier wat bij te verdienen, toch?! Verder is er een prijs te verdienen voor het team die de meeste loten verkoopt! Een gezellig teamuitje naar keuze t.w.v. € 5,00 p.p. De Grote Clubactie stelt zelf ook honderden prijzen beschikbaar voor de beste lotenverkopers van Nederland! De hoofdprijs is een Playstation 4 met een spel naar keuze. Verder kun je nog een fiets, een trainingspak of entreekaarten voor Madame Tussauds, Bobbejaanland of Schiphol behind the scenes winnen. Om hiervoor in aanmerking te komen, kun je als je klaar bent met lotenverkopen, jezelf inschrijven op kids.clubactie.nl. Dit kan van 16 september t/m 12 december. Hoe komen de jeugdspelers aan de loten? De loten kunnen op zaterdag 16 september opgehaald worden in de bestuurskamer door de leiders van de betreffende jeugdteams. De leiders zullen de loten vervolgens verdelen over de spelers van hun teams. De startdatum voor de verkoop van de loten is ook zaterdag 16 september 2017. Nog even ter extra informatie, verkopers van loten hoeven nooit met geld over straat te lopen. Wanneer iemand een lot koopt dan hoeft hij of zij alleen zijn/haar gegevens in te vullen en voor de trekkingsdatum wordt het verschuldigde bedrag gewoon van de bankrekening afgeschreven. Bij deze afschrijving staat dan tevens het lotnummer vermeld. We hopen ook dit jaar weer op het enthousiasme van onze jeugdleden om de loten te verkopen aan familie, vrienden, buren en kennissen. Tip 1: Vermeld goed zichtbaar je eigen naam/team op het lotenboekje zodat we weten wie de loten heeft verkocht. Tip 2: Zorg ervoor dat de namen en IBAN/bankrekeningnummers van de mensen aan wie de loten zijn verkocht duidelijk leesbaar zijn. Succes allemaal!!! Voor vragen over de Grote Clubactie kan contact op worden genomen met Anita de Jager, Coördinator Grote Clubactie: e-mail:                groteclubactie@svbedum.nl

Bijeenkomst vrijwilligers (kantine)

Beste kantinevrijwilligers, Het seizoen is al weer een tijdje aan de gang. Sportief gezien wordt er een erg goede start gemaakt.  Ook de kantinebezetting komt langzamerhand steeds beter op gang. Met veel vertrouwen kijken wij al weer uit naar het komende seizoen met alle gezelligheid, enthousiasme en plezier achter de bar van dien. Een nieuwe keuken zal het enthousiasme volgens ons alleen maar aanwakkeren. Afgelopen zaterdag (9 september) hadden we zelfs voetbalverslaggever Johan Staal bij ons achter de bar staan. Hij heef er ook een verslag van gemaakt. Zie deze link: http://www.puurvoetbalonline.nl/columns/11884-kantinevrijwillger-zijn-is-gewoon-leuk.html; Leuk en enthousiast artikel wat erg herkenbaar is voor iedereen. Het is gewoon leuk!! Het komende seizoen rekenen we eigenlijk ook weer op jullie medewerking bij de kantinebezetting. Op maandag 25 september om 19:30 uur willen we je graag uitnodigen op ons sportpark. In max. 1 uurtje willen we je bijpraten over alle ontwikkelingen in de kantine. Maar natuurlijk hopen we ook dat je je agenda meeneemt en dat je ook een paar momenten van de kantinebezetting voor je rekening neemt. Mocht je mensen in je nabije omgeving kennen die ook wel eens achter de bar willen staan bij onze club, dan neem je hem of haar gewoon mee. Hoe meer zielen hoe meer vreugde. Graag tot dan!! Met vriendelijke sportgroet, De kantinecommissie (Tonnie, Andre en Edwin)

Vrijdagavond Sponsoravond SV Bedum

SPONSOREN OPGELET!  Namens onze Commerciële Commissie:  Aanstaande vrijdagavond heeft de Commerciële Commissie weer de jaarlijkse sponsoravond georganiseerd.  Onder leiding van Eddy van der Ley zal oud-wielrenner Gert Jakobs uw avond vullen met prachtige verhalen vol passie en humor.  Aanstaande vrijdag, 15 september 2017, bent u vanaf 19:30 uur van harte welkom in Hotel 't Gemeentehuis. Wij hopen u daar te mogen begroeten!

Dolf Schaap wint 1e klaverjasavond 50e seizoen

Met een hoge score van 6168 punten is Dolf Schaap de eerste dagwinnaar van het seizoen 2017/2018. Johan van Dijken vergaarde bijna 800 punten minder dan de winnaar na 4 boompjes van 12 spelletjes. De kampioen van vorig seizoen nestelde zich op een verdeinstelijke derde plaats. Hieronder de rangschikking van 8 september: (score die schuin is gedrukt is gecorrigeerd door de commissie) 2e avond van het seizoen is 13 oktober.     totaal 1 Dolf Schaap 6168 2 Johan van Dijken 5383 3 Kees Kaspers 5182 4 Ebel Norden 5147 5 Hans Schotanus 5134 6 Feiko Iwema 5050 7 Jako Slager 5029 8 Wessel Hoekzema 4939 9 Patrick Bakker 4933 10 Greet van der Meer 4914 11 Gerrie Westerhof 4906 12 Hiltjo de Vries 4894 13 Bart de Vries 4884 14 Tonnie Koopman 4883 15 Cor Boer 4832 16 Popko Tromp 4816 17 Ton Slof 4772 18 Anita Hartsema 4706 19 Mevr. Iwema 4701 20 Jans Lanting 4689 21 Jaap Hamersma 4672 22 Henk Gras 4647 23 Bert Bel 4645 24 Jannie de Vries 4610 25 Benny Kuipers 4552 26 Tonnie van der Werf 4547 27 Duut Knol 4506 28 Fre Roeters 4493 29 Anneke Slof 4420 30 Jeroen Scheer 4262 31 Emo Kuizinga 4254 32 Jan de Blecourt 4119 33 Ger Bolhuis 4054 34 Irma 4011 35 Margien Kuipers 4002 36 Aukje Mulder 3987 37 Wim 3794 38 Jitze 3723 39 Johan 3516 40 Harm van der Giesen 3220