Aankondiging Pubquiz 2022!

Aankondiging Pubquiz 2022!

Aankondiging Pubquiz 2022

De SV Bedum pubquiz is na 2 coronajaren weer terug van weg geweest! De quiz wordt op zaterdagavond 16 april georganiseerd in de kantine van SV Bedum. De aanvangstijd van de quiz is 20.00 uur.

Aanmelden voor de quiz kan door te mailen naar webmaster@svbedum.nl . Daarbij graag je teamnaam vermelden en de deelnemers uit je team. Let op. Per team maximaal 6 deelnemers!

De pubquiz was een aantal jaren een vast terugkerend feestje, maar kon door corona helaas twee jaar achter elkaar niet doorgaan. Voorgaande edities werden onder meer gewonnen door een team van de scheidsrechters en de begeleiding van JO19-1. De laatste editie werd gewonnen door Futsal SV Bedum 3 (tegenwoordig Futsal 2), waardoor de quiz dit jaar door hun georganiseerd wordt. De wisselbeker gaat dus na 2 jaar eindelijk een nieuw huis krijgen!

Geplaatst op: 01-03-2022 12:05
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten