Aanstaande vrijdag klaverjassen

Aanstaande vrijdag klaverjassen

Vanaf september 2019 tot en met april 2020 wordt er op de tweede vrijdag van de maand een kaartavond in de kantine georganiseerd. In totaal negen kaartavonden per seizoen, waaronder een vrije avond (rondom de kerstdagen) en een speciale slotavond. Op een avond worden 4 boompjes gelegd van 12 rondes. Voor vijf euro kan men een avond meedoen, tevens is er iedere avond een tombola.

De avonden hebben een begintijd van 19:45 uur. De prijzen per speelavond worden verdeeld volgens de ‘Formule-van-4”; dit houdt in dat de prijzen op de eindscore van (totaal van de 4 gespeelde bomen) als volgt worden uitgereikt: 1 t/m 4, 8, 12, 16, 20, etc.

Vrijdagavond 10 januari wordt er weer klaverjas gespeeld!

Geplaatst op: 08-01-2020 12:50
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten