Algemene Ledenvergadering uitgesteld

Algemene Ledenvergadering uitgesteld

Het bestuur van SV Bedum heeft na ampel beraad besloten de Algemene Ledenvergadering van aanstaande vrijdag 26 november niet door de laten gaan.

Het is duidelijk dat het aantal besmettingen met het COVID-19 virus op dit moment dusdanig hoog is, ook in onze gemeente en het dorp Bedum, dat het niet verantwoord is nu met een grote groep mensen bij elkaar te komen. We vinden het jammer dat we dit besluit moeten nemen maar het kan niet anders.

Zodra de situatie het weer toe laat, zal een nieuwe datum gekozen worden. Er is niet gekozen om de komende ALV alsnog online te houden omdat we als bestuur waarde hechten aan het houden van een vergadering waar leden fysiek aanwezig kunnen zijn.

Namens het bestuur,

Jelle Prins

Secretaris

Geplaatst op: 23-11-2021 20:51
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten