Bedum verliest van stug Noordscheschut

Bedum verliest van stug Noordscheschut

Afgelopen weekend is het zaterdag 1 niet gelukt om te winnen van Noordscheschut. In het zuiden van Drenthe lukte het Bedum niet om te scoren tegen het stugge Noordscheschut. Het enige doelpunt werd halverwege de eerste helft gescoord uit een vrije trap. Door een aantal verassende uitslagen is het nog steeds onwijs spannend onderin 1E. Door overwinningen van VV Groningen en Gorecht en nederlagen van Broekster Boys en Zeerobben staat het dicht op elkaar. Door de 1-2 overwinning op Broekster Boys kroonde HZVV zich officieel als kampioen.

Donderdagavond zullen we er weer zijn met de voorbeschouwing op SV Bedum - Zeerobben!

Alle uitslagen 1E

Broekster Boys 1-2 HZVV
PKC '83 2-1 Winsum
Zeerobben 1-4 Gorecht
Oranje Nassau 1-3 Drachtster Boys
Olde Veste 54 'd 1-3 Balk
VV Groningen 7-2 Be Quick Dokkum


Huidige stand 1E

Geplaatst op: 13-05-2019 19:44
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten