Bedum zoekt jeugdtrainers

Bedum zoekt jeugdtrainers

Heb jij zin om iets leuks te doen en met de leukste groepen van SV Bedum te werken? Lees dan snel verder.

Nu de scholen weer zijn begonnen, hebben we een probleem met trainers-bezetting op maandag en woensdag bij de JO8/JO9. De tijden van training zijn van 16:30 tot 17:30 uur. Heb jij zin om een klein zakcentje te verdienen, in jezelf te investeren en onze jongste jeugd leuke middagen te bezorgen? Stuur dan een mailtje naar jeugd@svbedum.nl of reageer op dit bericht. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met je op. Dit geldt ook als je één van beide dagen kunt/wilt helpen of als je af en toe wilt bijspringen. Bang dat je er tijdens de training alleen voor staat? SV Bedum zal gepaste hulp in de vorm van begeleiding, feedback oefenvormen, ed geven.

Geplaatst op: 09-09-2020 04:47
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten