Bericht van de activiteitencommissie

Bericht van de activiteitencommissie

Beste leden van SV Bedum,

Door het coronavirus is de activiteitencommissie, in samenspraak met het bestuur, genoodzaakt om een aantal standaard activiteiten niet door te laten gaan. Het gaat daarbij onder andere om de start van het nieuwe seizoen en het Oktoberfest. Helaas moeten wij voor dit jaar hier een streep door zetten. De nieuwjaarsreceptie vinden we nog te ver weg om daar al een besluit over te nemen. Wij houden jullie op de hoogte. Of er op andere wijze activiteiten georganiseerd kunnen worden zijn we aan het bekijken, dit natuurlijk wanneer de situatie het weer toelaat. Hebben jullie ideeën voor het coronaproof organiseren van activiteiten, dan horen wij dat graag. Ideeën kunnen gemaild worden naar: mailto: smitmarjolijn@hotmail.com

Een aantal spelers en een verzorger van het 1e elftal zijn gestopt. Daar zal in één van de thuiswedstrijden van het 1e elftal aandacht aan worden besteedt. Nadere informatie volgt zodra daarover meer bekend is.

Sportieve groet namens de Activiteitencommissie van SV Bedum

Geplaatst op: 28-09-2020 20:24
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten