Bericht van de voorzitter

Bericht van de voorzitter

Beste leden en vrijwilligers,

We komen met elkaar uit een bijzondere periode met gelukkig positieve vooruitzichten. Er mag steeds meer en dat geldt ook voor de kantine. Hoe mooi en gezellig is het, dat ouders/spelers/toeschouwers elkaar weer kunnen treffen onder het genot van een hapje en een drankje. Wij nemen aan dat iedereen blij is dat het weer kan, maar toch staat het faciliteren van die gezelligheid helaas onder druk. Het is lastig om het kantinerooster met vrijwilligers ingevuld te krijgen. We hebben gemerkt dat het niet aan de bereidheid ligt. Die is er wel en tot op heden bieden zich op het laatste moment altijd wel vrijwilligers aan, maar klaarblijkelijk weten “bereidheid” en het “rooster” elkaar niet vroegtijdig te vinden. Om het makkelijk te maken kan een ieder zich bij André van Haag melden (06-55804582 / avanhaag@hotmail.nl) voor het draaien van kantinedienst aanstaande zaterdag of op één van de komende zaterdagen. Drempelvrees is niet nodig. Er staat altijd wel een ervaren vrijwilliger in de kantine en even proefdraaien op donderdagavond bij André is ook altijd mogelijk. Laten we er samen voor zorgen dat het niet nodig om is de kantine noodgedwongen te sluiten, maar dat we het gezellig samenkomen in de kantine juist kunnen blijven garanderen!! 

Met sportieve groet,

Jan-Jurjen Timmer (voorzitter)

 

Geplaatst op: 10-02-2022 22:04
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten