Een prachtig initiatief van onze hoofdsponsor Klaverblad

Een prachtig initiatief van onze hoofdsponsor Klaverblad

Onder het motto Samen staan we sterker! heeft Klaverblad als hoofdsponsor een actie opgestart met het verzoek aan onder andere SV Bedum om vooral kenbaar te maken hoe Klaverblad zou kunnen helpen in deze onzekere tijd. Bij het verzoek zat een blanco cheque voor SV Bedum met de vraag waarmee en in welk vorm Klaverblad iets zou kunnen betekenen. Door het bestuur van SV Bedum en de commerciële commissie is Klaverblad uitgebreid geïnformeerd over de activiteiten vanuit de jeugdcommissie tijdens de lockdown en na versoepeling van de maatregelen, over het weer opstarten van de jeugd- en seniorentrainingen, over de financiële gevolgen voor de club, maar ook over de inspanningen die zijn en worden gedaan om de negatieve effecten van deze crisis zoveel als mogelijk te beperken. Volgens Klaverblad mooie initiatieven waarvoor graag een bedrag van € 3.000,00 wordt gedoneerd.

Een geweldig en onderscheidend initiatief van onze hoofdsponsor Klaverblad."

Geplaatst op: 28-05-2020 15:15
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten