Geen zondagvoetbal komend seizoen!

Geen zondagvoetbal komend seizoen!

Gisteren bereikte het bestuur het bericht dat de spelers van de zondagselectie hebben geconstateerd dat ze voor het komende seizoen geen representatief team op de been kunnen brengen. Ze hebben dan ook besloten niet van start te gaan met de competitie. Welke gevolgen dit heeft voor het voortbestaan van zondagvoetbal bij SV Bedum kan op dit moment niet gezegd worden.

Het bestuur hecht er waarde aan om aan te geven dat zij bij deze besluitvorming niet betrokken is geweest.  Zoals aangegeven komt dit vanuit de spelers zelf. Natuurlijk zal er in het bestuur verder over gesproken worden samen de staf van ZO1. Ook met de sponsoren van het zondagvoetbal wordt de ontstane situatie besproken. Als er meer zekerheid is voor de toekomst zal dit gemeld worden.

Bestuur SV Bedum 

Geplaatst op: 17-07-2018 13:45
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten