Goed nieuws over de accommodatie!

Goed nieuws over de accommodatie!

Woensdag 30 juni jl. heeft de raad van gemeente Het Hogeland ingestemd met het voorstel van het College van B&W voor het beschikbaar stellen van budget voor de aanleg van een tweede kunstgrasveld met alle bijbehorende voorzieningen. Ook heeft de Raad ingestemd met het beschikbaar stellen van een voorbereidingskrediet voor het onderzoek naar nieuwbouw van een complex voor SV Bedum. Het bestuur is zeer verheugd met dit nieuws!

Concreet houdt dit in dat er zo snel mogelijk gestart zal worden met het aanleggen van het tweede kunstgrasveld. De planning is dat dit eind dit jaar of begin volgend jaar gereed zal zijn.

Dit najaar moet een programma van eisen gereed voor de nieuwbouw en de aanvraag van een bouwkrediet bij de Raad. Als de raad akkoord gaat, dan start de voorbereiding. Het vergunningstrajecten e.d. lopen dan in 2022 en het realiseren van de bouw zou dan in 2023 kunnen of zoveel eerder als mogelijk.

Gemeente Het Hogeland en SV Bedum gaan samen aan de slag om er zo snel mogelijk wat moois van te maken.

Bestuur SV Bedum

Geplaatst op: 02-07-2021 08:36
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten