Inzameling petflesjes groot succes!

Inzameling petflesjes groot succes!

Inzameling Petflesjes SV Bedum groot succes

Zoals bij iedereen bekend is per 1 juli 2021 statiegeld ingevoerd op petflesjes. Ook bij SV Bedum verzamelen wij d.m.v. verschillende containers, die zowel buiten als in de kantine staan, deze flesjes.

Vandaag zijn een aantal zakken, die uit deze containers komen, gesorteerd door onze vrijwilligers van de Golden Raand en is al het overige afval verwijderd. Vervolgens is alles her verpakt in grotere big bags. (zie foto). Dit is noodzakelijk omdat anders de gehele inhoud wordt afgekeurd wat betekend dat er geen vergoeding plaatsvindt aan de vereniging.

Op deze wijze dragen wij als SV Bedum bij aan hergebruik van grondstoffen en duurzaamheid en tevens levert het ook nog geld op voor de vereniging.

Geplaatst op: 22-11-2022 12:54
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten