Klaverblad jeugdtoernooi 2020 afgelast

Klaverblad jeugdtoernooi 2020 afgelast

De Toernooicommissie van SV Bedum heeft besloten om het SV Bedum Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi, dat gehouden zou worden in het weekend van 20 en 21 juni, niet door te laten gaan.

Door alle maatregelen rondom het Coronavirus is het zinloos om verder te gaan met de voorbereidingen van het toernooi waar meer dan 1500 jeugdvoetballers actief zullen zijn en grote aantallen toeschouwers worden verwacht.

We willen in ieder geval alle teams die zich al hadden ingeschreven bedanken dat ze aan het toernooi deel wilden nemen. En uiteraard ook dank aan alle vrijwilligers die hun medewerking al hadden toegezegd.

In 2021 zullen we het SV Bedum Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi weer gaan organiseren. Ook gaan we bekijken of we het Problicity PreSeason Toernooi in augustus 2020 in een grotere opzet kunnen gaan organiseren.

Met vriendelijke groet,

Namens de Toernooicommissie van SV Bedum

Hans Schotanus
Koos van den Berg
Tonnie Bonder
Jesper Bonder
Ginet Walraven
Geranda van der Ark
Vincent Geerling

 

Geplaatst op: 13-04-2020 09:18
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten