Klaverjassen 12 november

Klaverjassen 12 november

Wederom een Nuis dagwinnaar / 3 december vervalt

Op de derde avond van dit seizoen was het wederom een Nuis die dagwinnaar werd. Nadat John de eerste twee avonden de meeste punten wist te halen was het nu Jeanette Nuis die aan 5767 punten genoeg had om winnares te worden van de derde avond.  Elibert Schollema en Wim Stolwijk eindigden op  respectievelijk de tweede en derde plaats van de 32 aanwezige klaverjassers.

Aangezien de geplande avond op 3 december niet door kan gaan vanwege de nieuwe corona maatregelen, hoopt de commissie iedereen weer te ontmoeten op 17 december.

Hierdoor wordt 17 december een reguliere avond voor het lopend seizoen en vervalt de vrije avond.

Hieronder de scores van de top 10 van 12 november:

image.png

 

Geplaatst op: 21-11-2021 19:49
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten