Klaverjassen 6 december

Klaverjassen 6 december

Vrijdag 6 dec JUMBO SV Bedum klaverjastoernooi: Tonnie Koopman voor de derde keer dagwinnaar! 

Zowel op de tweede, derde en de vierde avond van dit seizoen wist Tonnie wederom de meeste punten (5684) te verzamelen en bleef hij deze keer Jakko Slager en Bart de Vries met 150 en 250 voor, die respectievelijk tweede en derde werden. Volgens de commissie is dit nog niet eerder voorgekomen in de historie van het klaverjassen bij de voetbalclub dat een speler drie keer achterelkaar dagwinnaar is.

De volgende kalverjasavond is op 20 december, dit is de zogenaamde vrije avond of wel de kerstklaverjasavond. Iedereen die kan klaverjassen is van harte welkom; meerdere vleesprijzen.

Geplaatst op: 09-12-2019 22:27
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten