Klokje rond 2018

Klokje rond 2018

Vooraankondiging!

Op woensdag 24 oktober 2018 is het weer zo ver! Klokje Rond wordt dan weer georganiseerd. De jaarlijkse voetbaldag in de herfstvakantie voor de jongste voetballers van SV Bedum.

De organisatie is al bezig met de voorbereidingen. Deze keer wordt het extra groot aangepakt want naast de pupillen van o13 t/m 08 mogen ook de spelers en speelsters van de JO15 en MO15 deze keer meedoen! We mikken deze keer op 120 deelnemers. Ook het dagprogramma zal ten opzichte van de voorgaande jaren iets aangepast worden met nog meer voetbalplezier! Maar natuurlijk gaan we ook samen weer patat eten en is er ’s avonds een spannend avondspel!

Kortom, het gaat weer een hele mooie dag worden. De uitnodigingen zullen binnenkort verstuurd worden aan de jeugdleden van o15 t/m o8! Maar houd alvast woensdag 24 oktober vrij in jullie agenda!

Geplaatst op: 01-10-2018 19:08
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten