Klokje rond 2021

Klokje rond 2021

Klokje Rond 2021 – woensdag 20 oktober
 
Op woensdag 20 oktober 2021 is het weer zo ver! Klokje Rond wordt dan weer georganiseerd. De jaarlijkse voetbaldag in de herfstvakantie voor de jongste voetballers van SV Bedum.


De organisatie is al bezig met de voorbereidingen. Deze keer wordt het weer extra groot aangepakt want naast de pupillen van o8 t/m o13 mogen ook de spelers en speelsters van de O15 weer meedoen! We mikken deze keer op 100 deelnemers. Ook het dagprogramma zal ten opzichte van de voorgaande jaren iets aangepast worden met nog meer voetbalplezier! Maar natuurlijk gaan we ook samen weer patat eten en is er ’s avonds een spannend avondspel!
Kortom, het gaat weer een hele mooie dag worden. De uitnodigingen zijn verstuurd aan de jeugdleden van o8 t/m o15 en de inschrijving is gestart!

Geplaatst op: 08-10-2021 07:46
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten