Niet spelen op het sportcomplex!

Niet spelen op het sportcomplex!

Niet spelen op het sportcomplex!

Van voorbijgangers/buurtgenoten bereikt ons het bericht dat er regelmatig groepen kinderen aan het voetballen zijn op de velden van ons sportpark, en dan met name het kunstgrasveld. Wij snappen dat we in een hele bijzondere situatie zitten, en dat het toch even voetballen een grote aantrekkingskracht op met name kinderen heeft.

Echter, in verband met de Corona-crisis waarin we met elkaar zitten doen wij een oproep aan ouders om kinderen niet met elkaar te laten voetballen op ons complex. Als geen ander weten wij dat tijdens het voetbalspel al snel de ernst van de situatie wordt vergeten en dat er geen afstand van elkaar wordt gehouden. De tijd om het e.e.a. te bagatelliseren is met de berichtgeving uit ons eigen land en Europa toch echt niet meer gepast.

Ouders: let op de kinderen!

Als extra waarschuwing nog; het terrein is eigendom van de gemeente. De gemeente zal er ongetwijfeld ook op toe gaan zien en er kunnen forse boetes uit worden geschreven!

Bestuur SV Bedum

Geplaatst op: 24-03-2020 21:17
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten