Nieuwe kaartverkoper SV Bedum

Nieuwe kaartverkoper SV Bedum

Bertus Bolhuis, nieuwe kaartverkoper bij SV Bedum

Sinds een aantal weken hebben we nieuwe kaartverkoper bij SV Bedum. Dit is Bertus Bolhuis, die deze vrijwilligerstaak, heeft overgenomen van Ger Bolhuis en Dolf Schaap. Voor de meesten is Bertus geen onbekende maar hierbij toch wat persoonlijke gegevens:

Bertus woont in Bedum aan de Walfridushof en is geboren in Adorp en is 72 jaar jong. Bertus heeft zelf jaren gevoetbald, eerst in Adorp, en daarna bij FC Leo te Leens. Bij zijn afscheid in Leens is hij, wegens het feit dat hij 40 jaar jeugdleider was, onderscheiden met een zilveren speld door de KNVB. Naast de vrijwilligerstaak is hij ook nog spelend lid bij Walking Football van SV Bedum wat hij elke woensdag met veel plezier doet.

Als bestuur zijn we zeer content dat deze vrijwilligerstaak weer is ingevuld en gaat onze dank uit naar de jarenlange inzet door Ger Bolhuis en Dolf Schaap. 

 

Geplaatst op: 13-11-2022 17:57
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten