Noël Vogel geselecteerd voor FC Groningen onder 13

Noël Vogel geselecteerd voor FC Groningen onder 13

Noël Vogel geselecteerd voor FC Groningen onder 13

Noël Vogel startte zijn voetbalcarrière in de lokale Jeugdopleiding van SV Bedum. Na een aantal jaren pupillenvoetbal volgde al snel een uitnodiging voor de regionale voetbalschool van FC Groningen. Op deze voetbalschool trainen talentvolle spelers uit Groningen en omgeving. In de afgelopen jaren combineerde Noël het programma van de voetbalschool met het voetballen bij SV Bedum. Daarna volgde een uitnodiging voor een stage bij FC Groningen onder 12. Deze stage heeft Noël met succes voltooid. Vandaag heeft Noël te horen gekregen dat hij volgend jaar uitgenodigd is voor de officiële jeugdopleiding van FC Groningen. Noël is geselecteerd voor FC Groningen onder 13. Met ingang van volgend seizoen zal Noël het paars zwart inruilen voor het groen wit. Een prachtige prestatie!

SV Bedum wil Noël (ook) via deze weg van harte feliciteren en alvast heel veel voetbalplezier toewensen.

Geplaatst op: 15-04-2020 08:29
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten