Oliebollenactie, wacht niet te lang!

Oliebollenactie, wacht niet te lang!

De oliebollenactie is op dit moment in volle gang en we doen er alles aan om de actie weer tot een succes te maken. Via deze weg willen wij echter een beroep doen op iedereen om bij de intentie om te bestellen, niet te lang te wachten. Door de corona-maatregelen werken we met een bestel-afhaal systeem. We bestellen precies de hoeveelheid oliebollen die we nodig hebben. Als we op tijd een goede indicatie hebben van het aantal oliebollen, kunnen we dit beter afstemmen met de bakker om zo iedereen verse oliebollen te kunnen leveren op oudejaarsdag!

De uiterste verkoopdag is woensdag 29 december, na die datum kunnen wij geen nieuwe bestellingen meer aannemen!

Heb jij nog niet besteld? ga naar www.steunsvbedum.nl

Geplaatst op: 21-12-2021 12:12
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten