Open avond kantinecommissie

Open avond kantinecommissie

Op maandag 13 januari om 19.30 uur staat de kantinecommissie met koffie klaar om leden en iedereen die de vereniging een warm hart toedraagt te ontvangen. Voor iedereen die 16 jaar of ouder is ligt het kantinerooster klaar voor de 2e seizoenshelft. Het is dan mogelijk om in te tekenen op het draaien van kantinediensten. De nieuwe kantinekleding past natuurlijk iedereen, dus vooral komen. Heb je in enige mate "drempelvrees" of heb je vragen, de kantinecommissie geeft meer dan graag uitleg. Ook bestaat er op de donderdagavonden de mogelijkheid om in een gemoedelijke ambiance even proef te draaien met André en Willem Jan.

Graag tot maandagavond 13 januari 19.30 uur in de kantine!!!!"

Geplaatst op: 09-01-2020 10:43
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten