Open zaalavond dames

Open zaalavond dames

Open zaalvond voor dames!

Op 28 januari 2022 organiseert Futsal SV Bedum een open zaalvoetbalavond speciaal voor dames. Veel verenigingen om ons heen zijn al met damesteams actief in de zaal. Via deze weg wil SV Bedum inventariseren of er animo is om in Bedum op termijn een dames zaalteam op te zetten. 

Op 28 januari gaan we tussen 20:00 en 23:00 verschillende partijtjes spelen en geven we een korte introductie over het zaalvoetbal. Lijkt het jou en jouw vriendinnen leuk om mee te doen? meld je dan aan door te mailen naar futsal@svbedum.nl

*De avond gaat alleen door indien de op dat moment geldende corona-maatregelen dit toelaten. Indien het niet kan, plannen we een later moment in het jaar!

Geplaatst op: 11-12-2021 08:54
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten