Oud papier 2 juli

Oud papier 2 juli

Vrijdag 2 juli a.s. wordt in het dorp Bedum binnen de bebouwde kom de gebruikelijke huis-aan-huis oud papieractie van SV Bedum en de St. Walfridusschool gehouden.  Het papier uiterlijk om 17.00 uur bij de weg zetten. 

Het papier gebundeld of in een doos aanbieden. Graag zoveel mogelijk in groepjes neerzetten. Maximaal 20 kg. in een doos en geen gebruik maken van afvalcontainers. a.u.b. !!  Wordt het papier bij u niet bij huis opgehaald of wilt u het op en ander moment kwijt, dan kan het in één van de containers op het sportpark worden afgeleverd. De container daar is van maandag t/m zaterdag van 08.00 tot 17.00 uur geopend. Buiten de openingstijden geen papier achterlaten. Het papier geperst in stapelbare dozen of gebundeld aanleveren. Een dringend verzoek geen afval (zoals piepschuim, plastic, geplastificeerd papier, hout, puin of sap- / melkpakken) mee aan te bieden of af te leveren.

Dit is de laatste huis-aan-huis actie voor de vakantie. In augustus is er geen huis-aan-huis actie. De container op de papkeerplaats van het sportcomplex is wel op de gebruikelijke tijden geopend. De eerstvolgende huis-aan-huis actie is op vrijdag 3 september.

DE VOLGENDE LEDEN WORDEN VERZOCHT OM 18:00 UUR AAN DE INDUSTRIEWEG AANWEZIG TE ZIJN:

ZA1:             Binnen team bekend (2x)
ZA2:             -
ZA3:             -

ZA4:             Gydo Beenes
ZA5:             Sander Roorda, Bart Apotheker, Gerben van Houten, Robert Jan van Dijken, Aaron Horneman
ZA6:             Dennis Kallenkoot
ZA7:             Alex Woudstra, Gert Lijfering
ZA8:             
ZA9:            
 Sander Heikamp     

7x7 35+1:     Binnen team bekend (2x)
7x7 35+2:     Binnen team bekend (3x)
7x745+:        Binnen team bekend (4x)

VR1:             Soraya Niewzwaag
VR2:             -
VR3:             Bente Groeneveld
VR4:             Annouk Rozema

JO19-1:        Sven Bouwman, Rik Bronsema
JO19-2:        -

JO17-1:         Nick Martini
JO17-2:         Thijs Boskamp, Huub Kramer
JO17-3:         Yoran Faber, Rutger Faber

Bij verhindering zelf ruilen of voor vervanging zorgen. 

Geplaatst op: 30-06-2021 20:15
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten