Oud papier 3 april vervalt!

Oud papier 3 april vervalt!

Bericht over oud papier inzameling
In verband met de Coronacrisis vervalt de huis-aan-huis inzameling van oud papier op vrijdag 3 april a.s. Het oud papier kan wel worden afgeleverd in of bij de container op het Sportpark, nabij de ingang van het trainingsveld. Als deze container vol is kunt u het kwijt in of bij de tweede container op de grote parkeerplaats tussen de sporthal en het voetbalcomplex. Wij verzoeken u zoveel mogelijk gebruik te maken van de mogelijkheid het zelf te brengen. Wilt u het oud papier zo compact mogelijk aanleveren en bij een geopende container zover mogelijk in de container brengen en gestapeld achterlaten. Het dringende verzoek is geen afval (plastic, piepschuim of melk-/ sappakken) af te leveren. Scheiding in de container bezorgt de vrijwilligers een hoop werk. Wij bedanken u alvast voor uw medewerking. 

Met vriendelijke groet,

SV Bedum en St. Walfridusschool. 

Geplaatst op: 27-03-2020 09:38
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten