Oud papier 7 mei

Oud papier 7 mei

Vrijdag 7 mei a.s. wordt in het dorp Bedum binnen de bebouwde kom de gebruikelijke huis-aan-huis oud papieractie van SV Bedum en de St. Walfridusschool gehouden.  Het papier uiterlijk om 17.00 uur bij de weg zetten. Het papier gebundeld of in een doos aanbieden. Graag zoveel mogelijk in groepjes neerzetten. Maximaal 20 kg. in een doos en geen gebruik maken van afvalcontainers. a.u.b. !! Op donderdag 6 en vrijdag 7 mei staat er ook een container aan de Industrieweg nabij de ingang van Gemeentewerken. Hier kunt u het oud papier zelf afleveren. 

Wordt het papier bij u niet bij huis opgehaald of wilt u het tussentijds kwijt, dan kan het in één van de containers op het sportpark worden afgeleverd. De container daar is van maandag t/m zaterdag van 08.00 tot 17.00 uur geopend. Buiten de openingstijden geen papier achterlaten. Het papier geperst in stapelbare dozen of gebundeld aanleveren.  Er wordt nog te veel los papier in de container gedumpt.  Een dringend verzoek geen afval (zoals piepschuim, plastic, geplastificeerd papier,  hout, puin of sap- / melkpakken) mee aan te bieden of af te leveren.

DE VOLGENDE LEDEN WORDEN VERZOCHT OM 18:00 UUR AAN DE INDUSTRIEWEG AANWEZIG TE ZIJN:

ZA1:             Binnen team bekend (2x)
ZA2:             Jesse Engelsma    
ZA3:             Wendel Kroder

ZA4:             Remon Westra, Rowan Smit
ZA5:             Siep Spaan, Martijn v.d. Wal
ZA6:             Rob Reisiger, Ruben Reisiger
ZA7:             Gijs Tuin, Simon Rode   
ZA8:             Dani Venema, Miguel Matthijs
ZA9:             Koen Balkema  
       

VR1:             Miranda van Drie, Laura van Drie
VR2:
             Cindy Oeseburg
VR3:             Elise Tepper, Esmee Vogd
VR4:             Ilse Sommer, Anouk Werkman

JO19-1:        Sarangan Uthayakumar
JO19-2:        Jamall Zimmerman, Bjorn van Zanten

JO17-1:         Cyan Moekiran Sowikromo
JO17-2:         Bram Dijkstra
JO17-3:         Sander Flikkema

MO19-1:        Sabine Glastra van Loon, Emma Weerd, Hanna Katgert

Bij verhindering zelf ruilen of voor vervanging zorgen. 

Geplaatst op: 04-05-2021 10:02
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten