Oud papier 7 september

Oud papier 7 september

A.s. vrijdag 7 september wordt de gebruikelijke huis-aan-huis oud papier actie van SV Bedum in samenwerking met de St. Walfridusschool gehouden. Het verzoek is om het oud papier voor 18.00 uur goed zichtbaar, bij voorkeur in groepjes, (gebundeld of in dozen) bij de weg te plaatsen. Maximaal 15 kilogram in een doos. Geen gebruik maken van groene afvalcontainers a.u.b. !! 

Door wegopbreking van een gedeelte van de Waldadrift is het niet mogelijk daar het papier bij u voor de deur weg te halen. Graag het papier daar plaatsen waar wel doorgaand verkeer mogelijk is. Het papier kan ook op maandag t/m zaterdag in of bij de container op het sportpark worden afgeleverd. Op donderdag en vrijdag staat er ook een container aan de Industrieweg nabij de ingang van Gemeentewerken. In verband met de verwachte hoeveelheid papier a.s. vrijdag hiervan graag zoveel mogelijk gebruik maken. Het papier graag zo ver mogelijk de container inbrengen. Verzoeke geen afval mee aan te bieden of af te leveren. Afval hoort in de grijze container. Een ieder alvast bedankt voor de medewerking.

Commissie Oud Papier

Geplaatst op: 04-09-2018 15:01
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten