Overlijdensbericht Romke Streurman

Overlijdensbericht Romke Streurman

Ons bereikte het droeve bericht dat op 85-jarige leeftijd ons zeer gewaardeerde lid Romke Streurman is overleden.

Romke werd op 1 augustus 1957 lid van de vereniging. Eerst van CVVB en na de fusie van SV Bedum. Romke is tot op zeer hoge leeftijd blijven voetballen. Eind 2018 heeft hij vanwege een blessure op 82-jarige leeftijd zijn voetbalschoenen voor het laatst uitgetrokken. Hij vond dat erg jammer want hij vond het spelletje nog steeds heel leuk. Voorafgaand aan de thuiswedstrijd van ons 1e elftal op 23 februari 2019 hebben we daar uitgebreid bij stil gestaan. 

Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte met dit verlies.

Bestuur SV Bedum

Geplaatst op: 01-02-2022 19:36
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten