Rad van Fortuin superzaterdag!

Rad van Fortuin superzaterdag!

Beste leden!

We zitten inmiddels in de week van de verloting. Zaterdag gaan we draaien aan het Rad van Fortuin! Door het enorme succes hebben we de actie flink uitgebreid. We beschikken inmiddels over ruim 4 keer zoveel prijzen als op de normale zaterdagmiddag. Daarnaast hebben we een aantal leuke "hoofdprijzen" zoals dinerbonnen van 45, 50 en 75 euro voor heerlijke restaurants in Bedum en omstreken! 

Heb jij nog geen loten? Je kunt nog t/m donderdagavond 22:00 uur bestellen via https://steunsvbedum.nl/product/verloting/

Vrijdag ontvangen deelnemers de lotnummers. Daarbij zit ook een uitleg over de procedure. Zaterdag gaat het festijn vanaf 15:30 uur beginnen en zijn we live te volgen via de Facebook-pagina van de vereniging. Kun je niet kijken? Vrees niet, we plaatsen de volledige uitslag na afloop op de website van SV Bedum.

Geplaatst op: 16-03-2021 20:48
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten