Roy Leicester geselecteerd voor FC Groningen

Roy Leicester geselecteerd voor FC Groningen

Roy Leicester geselecteerd voor FC Groningen onder 16

Roy Leicester startte zijn voetbalcarrière in de lokale Jeugdopleiding van SV Bedum. Na een aantal jaren in de pupillen werd Roy na de onder 11 uitgenodigd voor de officiële opleiding van FC Groningen. Daar doorliep Roy de onder 12 en de onder 13 selectie. Roy speelt in het huidige seizoen in FC Groningen onder 15. Vandaag heeft Roy te horen gekregen dat hij komend jaar geselecteerd is voor het onder 16 team. SV Bedum wil Roy via deze weg van harte feliciteren met deze knappe prestatie. Weer een stapje dichter bij het stadion.

SV Bedum wenst Roy veel succes en vooral heel veel voetbalplezier in het komende seizoen.

Geplaatst op: 15-04-2020 08:28
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten