SV Bedum Thank you Party

SV Bedum Thank you Party

Voor alle leden, sponsoren en vrijwilligers,

De afgelopen maanden hebben we het (gelukkig) een beetje kunnen vergeten, maar vanaf maart 2020 is er door Corona sprake geweest van een bijzondere en moeilijke voetbalperiode. Deze periode hebben we met elkaar doorstaan en met elkaar zijn we trouw gebleven aan onze mooie vereniging. Dat verdient een pluim en daar willen we iedereen voor bedanken. We gaan dat doen in de vorm van een Thank You Party. Vanwege de vele activiteiten op de club en in het dorp in juni en juli is besloten de Thank You Party te gaan organiseren aan het begin van het nieuwe seizoen (medio september). De datum volgt nog!!! 

Op de Thank You Party zal er aandacht zijn voor de vrijwilligers en de medewerkers die het afgelopen seizoen zijn gestopt. Uiteraard willen we met de Thank You Party ook de vrijwilligers bedanken die bereid zijn gevonden om het spreekwoordelijke "stokje" over te nemen.

Wordt vervolgd!!! 

Geplaatst op: 05-07-2022 10:11
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten