SV Bedum voetbalbingo

SV Bedum voetbalbingo

SV Bedum Voetbal BINGO

Zoals deze week al aangekondigd, starten we vandaag met een nieuwe uitdaging voor onze jeugdspelers. Daarbij hebben we twee zaken gecombineerd waar onze jeugdleden waarschijnlijk gek op zijn: voetballen en YouTube-filmpjes kijken.

Vier weken lang komen er elke week vier nieuwe categorieën voetbalvormen met in elke categorie drie opdrachten. Voor elke opdracht staat een instructievideo op de speciale website.

Kijk snel op:

www.svbedumvoetbalbingo.nl

Lees de instructies, download je Bingo-kaart, bekijk de opdrachten, ga met je bal aan de slag en zorg dat jij je Bingo-kaart ook vol maakt. Onder alle deelnemers die na 4 weken hun Bingo-kaart vol hebben verloten we een aantal mooie prijzen.

Geplaatst op: 06-04-2020 13:00
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten