Terugblik pubquiz 2020

Terugblik pubquiz 2020

Afgelopen zaterdag werd de jaarlijkse pubquiz van SV Bedum weer georganiseerd. De scheidsrechters wisten de voorgaande editie te winnen en hadden daarom de verantwoordelijkheid voor de organisatie dit jaar. Zoals je van de scheidsrechters kunt verwachten was het een strak georganiseerde quiz. De scheidsrechters voegden een aantal leuke elementen toe om de quiz zo eerlijk mogelijk te houden. Mede door een late aanmelding van een groep spelers van zaterdag 1, namen er 12 teams deel aan de quiz. Er werden 8 rondes gespeeld met allerlei verschillende onderwerpen. De negende ronde was een muziekronde en ook direct de finaleronde.

De quiz werd uiteindelijk gewonnen door het team van SV Bedum Futsal 3. Op de tweede plaats eindigde voormalig winnaar SV Bedum JO19-1 met begeleiding. Het podium werd compleet gemaakt door SV Bedum 35+ - 1A. 

Volgend seizoen zal SV Bedum Futsal 3 de pubquiz organiseren. Complimenten voor de organisatie van deze editie!

Geplaatst op: 20-01-2020 11:27
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten