Uitkomst buitengewone ledenvergadering

Uitkomst buitengewone ledenvergadering

Beste leden,

Het bestuur is meer dan enthousiast om te kunnen melden dat er een belangrijke stap is gezet richting de realisatie van de nieuwe accommodatie voor onze mooie vereniging. 


Op de buitengewone algemene ledenvergadering van woensdagavond 22 juni 2022 hebben de aanwezige leden ingestemd met een financiële bijdrage vanuit de club aan de nieuwbouw. Een prachtige uitkomst waarmee SV Bedum laat zien bereid te zijn om een serieuze en verantwoorde bijdrage te leveren. Hiermee kan een volgende fase in worden gegaan en komt de realisatie van een nieuwe accommodatie voor SV Bedum dichterbij. De komende weken zal er door de gemeente en SV Bedum worden gewerkt aan het opstellen van een intentieverklaring. Het college moet nog een besluit nemen over een extra krediet voor de accommodatie. Na de zomer wordt een nieuwe kredietaanvraag voorgelegd aan de gemeenteraad. 

Zodra er verdere ontwikkelingen zullen wij dat laten weten.

Bestuur SV Bedum 

 

Geplaatst op: 23-06-2022 04:44
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten