Uitslag Rad van Fortuin

Uitslag Rad van Fortuin

Hieronder is een lijst te downloaden met daarin de winnende lotnummers van de verloting van zaterdag 20 maart. De prijzen worden thuis afgeleverd. Mochten er bijzondere gevallen tussen zitten dan nemen wij contact met de prijswinnaar op, zodat iedereen zijn of haar prijzen zo snel mogelijk krijgt.

/webroot/uploads/files/UITSLAG%20VERLOTING.pdf

Toelichting prijzen RVF

I.v.m. Corona en de enorme hoeveelheid prijzen gaat het allemaal een beetje anders dan normaal. We hopen op begrip van de deelnemers. Heb je nog geen prijs ontvangen? Vrees niet, we nemen deze week de tijd om alles op de juiste plek te bezorgen.

Waardebonnen / briefpostprijzen kunnen worden ingeleverd bij de desbetreffende sponsoren. De bonnen voor de slagerij kunnen bijvoorbeeld direct ingeleverd worden bij de slager. Kledingprijzen bij Sporthuis Winsum kunnen ook besteld worden.

Grote objecten (bijvoorbeeld bezems of boodschappenpakketten) worden later deze week bezorgd. De paraplu's en handdoeken vallen hier ook onder.

Prijswinnaars buiten Bedum horen z.s.m. over de eventuele bezorg wijze van hun prijzen.

Tenslotte, prijzen van Slagerij Hofman worden thuisbezorgd door de slagerij zelf!

Geplaatst op: 21-03-2021 19:08
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten