Update Jelle Prins

Update Jelle Prins

In navolging op het vorige bericht op de website (30 mei) over Jelle moeten wij helaas melden dat Jelle nog steeds in het ziekenhuis verblijft. Inmiddels is Jelle begonnen aan z’n negende week. Er is nog steeds sprake van een grillig ziektebeeld met ups en downs. Kijkend naar de uitzonderlijke opnameduur en het ziektebeeld zou je kunnen zeggen dat Jelle bezig is met een marathon, maar wellicht nog meer met een ultraloop. De situatie is nog niet stabiel genoeg om thuis verder te mogen uitzieken. Een voorspelling daarover voor de komende weken is moeilijk te geven. Jelle, Irma en de kinderen ondervinden op allerlei manieren veel steun vanuit Bedum. Ook het sturen van een kaart, zie onderstaand adres, wordt erg gewaardeerd.

UMCG

Hanzeplein 1

9713 GZ Groningen

Afdeling C3, kamer 45

Wij hopen samen met Irma, de kinderen, familie en vrienden dat Jelle in de komende weken aansterkt en dat het voor hem mogelijk wordt om naar huis te mogen.

Het bestuur

Geplaatst op: 20-06-2020 13:27
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten