Vacature Bedum 3

Vacature Bedum 3

SV Bedum is voor het seizoen 2021-2022 op zoek naar een trainer/coach voor het derde elftal.

Het derde elftal bestaat voornamelijk uit spelers die (nog) niet in aanmerking komen voor het eerste of het tweede elftal. Het gaat hier voornamelijk om jonge spelers die begeleiding nodig hebben om zich verder te ontwikkelen. Jij als trainer van het derde elftal vervult dan ook een belangrijke rol met betrekking tot het ontwikkelen van deze spelers. Je staat er uiteraard niet alleen voor. In samenspraak met de hoofdtrainer en de trainer van het tweede vindt afstemming plaats over de trainingen en de ontwikkeling van spelers. Je kunt beschikken over een vaste leider en prima trainingsfaciliteiten. Bedum 3 traint op dinsdag- en donderdagavond.

De volledige vacature is hieronder te vinden:

/webroot/uploads/files/vacature%20trainer%20derde%20elftal.pdf

Geplaatst op: 04-03-2021 09:55
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten