Zaalvoetbalavond voor dames

Zaalvoetbalavond voor dames

Damesavond Futsal SV Bedum gaat onder voorbehoud nog door!
De Futsal-tak van SV Bedum organiseert op 28 januari een open avond voor damesspeelsters. Op deze manier willen wij de dames in Bedum de kans bieden om het spelletje te leren kennen, want er zijn om ons heen al veel damesteams actief in de zaal.

Het doorgaan van de avond en het programma van de avond, valt of staat bij de op dat moment geldende corona-maatregelen. Om goede voorbereidingen te kunnen treffen willen we toch alvast inventariseren hoeveel animo er voor zo'n avond is!

We hebben inmiddels al de nodige aanmeldingen, maar vrij kort na onze aankondiging werd de 'lockdown' aangekondigd.

Lijkt het jou, je vriendinnen of je teamgenoten leuk om mee te doen? Meld je dan aan door te mailen naar futsal@svbedum.nl

Geplaatst op: 17-01-2022 15:11
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten