Nieuws

Bericht van de kledingcommissie

Elk lid krijgt van SV Bedum een trainingspak te leen. Gedurende het lidmaatschap bij de voetbalclub draag je deze presentatie-kleding vóór- en na de wedstrijden. Omdat de kinderen groeien, geven  we 4 keer per jaar de mogelijkheid om de pakken te ruilen.

In 2024 worden nieuwe trainingspakken verstrekt. Elk nieuw trainingspak heeft een jasje en een broek met hetzelfde nummer. Dit nummer wordt geregistreerd op jouw naam wanneer je het pak mee krijgt. Kom je het pak ruilen, dan wordt het oude nummer vervangen door het nieuwe. Het doorgeven van pakken aan broertjes, zusjes of anderen geeft dus fouten in de registratie. Wij raden dan ook aan om dit altijd kort te sluiten met de kledingcommissie. 

De ruilmomenten zijn verdeeld in twee tijdvakken:

– van 19.00 tot 19.45 uur voor de Jo7 tot en met de Jo13

– van 19.45 tot 20.30 uur voor de Mo15 en hoger en de Jo15 en hoger

En vinden plaats op de volgende avonden:
Vrijdag 14 juni 2024Vrijdag 11 oktober 2024  Vrijdag 17 januari 2025Vrijdag 11 april 2025Dit geldt dus niet voor het ruilen van wedstrijdkleding! Wedstrijdkleding kan geruild of aangevraagd worden via de leiders of trainers van het team. 
Het einde van het seizoen 2023/2024 nadert. Voor ons, als kledingcommissie, staat weer een grote uitdaging te wachten rond de zomervakantie: alle tassen weer klaar maken voor het nieuwe seizoen!
Daarom verwachten wij dat de tassen van alle teams op vrijdag 12 juli geretourneerd worden tussen 19.00-20.00, door de leider/trainer of een vervanger. Graag voorzien van de juiste en volledige inhoud: kijk en tel het even na! Graag horen wij het indien er gebreken of ontbrekende spullen zijn. Het, aan het begin van het seizoen uitgerekte, mapje erbij voegen met de juiste informatie zou ons veel werk schelen! 

Op deze avond kunnen ook stoppende trainers en leiders hun geleende clubkleding terug brengen. 

Voor de start van het nieuwe seizoen zullen de tassen weer klaar staan. Ze zijn af te halen op twee momenten:
-vrijdag 30 augustus 2024 van 19.00-20.00 uur- vrijdag 6 september 2025 van 19.00-20.00 uur 

Op deze avond kunnen ook (nieuwe) trainers en leiders clubkleding ophalen of ruilen. 

Bedankt,

Namens de kledingcommissie

Recente nieuwberichten