Nieuws

Bericht van het bestuur

Hoofdtrainer Leudi Stoepman heeft laten weten na het huidige seizoen niet te gaan verlengen bij SV Bedum. 

Leudi is bezig aan zijn eerste seizoen bij SV Bedum en is samen met zijn staf aan de slag gegaan met een jong team. Alhoewel de resultaten achterblijven is er sprake van individuele groei bij spelers en van een stijgende lijn in het teamproces. Het team wordt geplaagd door veel blessures, maar de verwachting is dat meerdere spelers de komende weken weer voldoende fit worden om wedstrijden te spelen. Dit alles geeft vertrouwen om in de tweede helft van het seizoen met elkaar punten te pakken. 

Voor het volgende seizoen is het bestuur op zoek naar een nieuwe trainer die samen met de staf en de andere selectietrainers de ingezette lijn van verdere ontwikkeling van zowel spelers als teamproces vorm gaat geven.  

Het bestuur wenst Leudi, de staf en het team succes in de tweede helft van het seizoen.

Recente nieuwberichten