Nieuws

Draag uw steentje bij!

Geweldig nieuws! Alle seinen staan op groen voor het starten met de bouw van de nieuwe accommodatie. De bouw gaat ongeveer een jaar duren en naar verwachting kunnen we het seizoen 2025-2026 starten vanuit de nieuwe accommodatie. De bouw en de aankleding van de nieuwe accommodatie kosten veel geld. Als iedereen een “steentje” bijdraagt zou dat de vereniging enorm helpen. Laten we er met elkaar iets moois van maken en samen bouwen aan de volgende fase van SV Bedum. Daarom introduceren we de ‘bouwstenenactie’. Koop een symbolische bouwsteen en draag direct bij aan de bouw van ons nieuwe clubhuis. Doneren kan eenvoudig via https://steunsvbedum.nl. Verder is het mogelijk om bouwstenen te kopen via bonnenboekjes waar onze jeugdleden mee op pad gaan.

Door te doneren komt je naam op een “steen” in het gebouw te staan en maak je kans op een gouden limited edition Bikkel Ibee Stenza Ebike ter waarde van € 3.599,- (beschikbaar gesteld door JAHEKO BEDUM). De bouwstenenactie zal tot medio december dit jaar duren. Verloting van de prachtige fiets zal plaatsvinden op de nieuwjaarsreceptie begin januari 2025.

Recente nieuwberichten