Nieuws

Lunch & Dine nieuwe bordsponsor SV Bedum

Lunch & dine Bedum heeft zich als bordsponsor aangesloten bij SV Bedum. Als club zijn wij trots dat opnieuw een echt Bedums bedrijf zich aan de club verbindt. Jeroen en Erika zijn in 2014 begonnen in de Grotestraat, eerst als Anytime, maar na vier jaar zijn ze met hun eigen concept en onder de naam Lunch & Dine Bedum verder gegaan. Hun concept als luxe cafetaria en lunchroom is heel goed ontvangen en bevalt hen heel erg goed. Jong en oud, iedereen kan bij hen lekker komen eten of afhalen. Daarnaast bezorgen ze ook op een milieuvriendelijke e-bike.

Jeroen en Erika hopen u en uw kinderen snel te mogen zien bij Lunch & Dine Bedum. Er is een kinderspeelhoek en zomers een heerlijk zonnig terras. 

SV Bedum heet Jeroen en Erika hartelijk welkom bij de club.

Recente nieuwberichten