Nieuws

Vrienden & Sponsoren van Paars avond met Hen de Haan

Op vrijdag 22 maart 2024 heeft de commerciële commissie voor de Vrienden & Sponsoren van Paars weer een gezellige avond in petto. Henk de Haan komt met een lieftallige collega het publiek op zijn enthousiaste wijze vermaken.

Henk de Haan, 61 jaar, geboren in de stad Groningen en jaren woonachtig geweest in Ten Boer is een oud profvoetballer van FC Groningen en BV Veendam. in 2012 heeft Henk de Rabobank vaarwel gezegd en is hij CEO geworden van Henk Evenement’n.

Het programma ziet er als volgt uit:

19.30 Inloop met koffie en cake.
20.00 Welkomstwoord door de Voorzitter.
20.10 Kleine Pubquiz in groepjes van 4 à 5 personen.
20.30 Sterke verhalen.
20.55 Pauze.
21.15 Sterke verhalen deel 2.
22.22 Derde helft.

Aanmelden kan zeer eenvoudig, mail naar commercie@svbedum.nl

Recente nieuwberichten