Nieuws

Wim Helder overleden

Ons bereikte het zeer verdrietige bericht dat Wim Helder op de veel te jonge leeftijd van 62 jaar is overleden.

Wim is lang lid van onze vereniging geweest, tot hij eind vorig jaar naar Winsum verhuisde. Bij onze fusievereniging VV Bedum heeft Wim vele jaren in het 1eelftal gespeeld. Daarna is hij nog tal van jaren leider van het 1e elftal van VV Bedum geweest en heeft hij een bestuurlijke functie uitgeoefend. Wim zijn dochter Djoeke voetbalt bij onze damesafdeling en zijn zoon Thijs heeft bij ons onder andere in het 1e elftal gevoetbald.Daarnaast was Wim natuurlijk een bekende verschijning in Bedum als gitarist en zanger bij Simpel Zat en in de begeleiding van troubadour en oud-Bedumer Martin Korthuis. 

Wij wensen Djoeke, Thijs en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe met dit intense verdriet.

Bestuur SV Bedum

Recente nieuwberichten